Odblokowanie Samsung Galaxy Discover S730M

Dla telefonu Samsung Galaxy Discover S730M dostępne są do wyboru następujące opcje dla zdjęcia simlocka. Jeżeli nie wiesz z której opcji skorzystać, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni produkt dla Twojego telefonu.

Wybierz sieć


ODBLOKUJ Samsung Galaxy Discover S730M

 

Co nasi klienci mówią o odblokowaniu

  • good

    rachid - 2015-08-17 01:25:13

  • hello i want you to know that i enter the the network code and the phone is now unlock and i want to know how can i used the 3 other code that i have received from you thank you

    garlancha celestin - 2014-06-20 20:43:00

Jak wpisać kod do telefonu Samsung Galaxy Discover S730M ?

Kod odblokowujący simlocka w telefonie Samsung Galaxy Discover S730M można wpisać na trzy rożne sposoby:

Jeżeli po włożeniu obcej karty SIM (karty z innej sieci) telefon Samsung Galaxy Discover S730M wyświetli zapytanie o kod, należy:
1. Wpisać kod Unfreeze (jeżeli go otrzymałeś) i zatwierdzamy (pojawi się komunikat o niepowodzeniu)
2. Następnie wpisujemy kod NCK (Network) i zatwierdzamy
Telefon Samsung Galaxy Discover S730M jest już bez simlocka

Uwaga !!!
Mimo zablokowanego licznika telefon zawsze będzie wyświetlał prośbę o kod. Po wpisaniu poprawnego kodu pojawi się komunikat o niepowodzeniu. Dlatego wymagany jest kod Unfreeze który odblokuje licznik błędnych prób.

Kolejna metoda, jeżeli telefon nie wyświetla zapytania o kod simlocka należy:
1. Włączyć telefon Galaxy Discover S730M z obcą kartą SIM.
2. Następnie wpisać sekwencję #7465625*638*NCK# lub *#7465625*638*NCK#
Telefon jest już bez simlocka.

Metoda numer trzy w której telefon również nie wyświetla zapytania o kod simlocka należy:
1. Włączyć telefon z obcą kartą SIM.
2. Następnie wpisać poniższe sekwencje:
#0199*Unfreeze lub Defreeze#
#0111*NCK lub Network#
#0121*SCK lub Subprovider#
#0133*SPCK lub Provider#
Telefon jest już bez simlocka.

Do odblokowania telefonu Samsung Galaxy Discover S730M potrzebujemy kodu sieci NCK (network). W przypadku zablokowanego licznika prób, wymagane będzie również wpisanie kodu MCK (unfreeze).
Jeżeli nasze urządzenie ma założoną blokadę SIM-LOCK na podsieć np. Tesco lub Virgin od usunięcia zabezpieczenia należy użyć kodu SPCK (service provider).
Kod odblokowania pin karty sim sieci w telefonie Samsung Galaxy Discover S730M oznacza, że nasze urządzenie ma założoną blokadę simlock. Jest to zabezpieczenie, które zakłada operator.
W celu odblokowania telefonu Samsung Galaxy Discover S730M przejdź do listy usług odblokowania simlocka Samsung Galaxy Discover S730M
Telefon Samsung Galaxy Discover S730M posiada licznik błędnie wpisywanych kodów simlocka, w przypadku gdy wpiszemy kilkukrotnie niepoprawny kod, do odblokowania urządzenia wymagane będzie podanie najpierw kodu UNFREEZE.
Kod ten służy również do odblokowania blokady regionalnej. Urządzenie Samsung Galaxy Discover S730M kupione w jednym regionie (np. Stanach Zjednoczonych) wymaga odblokowania kodem, zanim będzie mogło współpracować z lokalnymi kartami SIM w innej części świata, np. w Europie.