Xiaomi Civi 4 Pro Disney Princess Edition - Magia i Technologia w Jednym

Xiaomi przygotowuje coś wyjątkowego dla fanów technologii i Disneya. Już wkrótce na rynek wejdzie Xiaomi Civi 4 Pro Disney Princess Edition, który łączy w sobie zaawansowaną technologię z magią bajkowego świata Disneya.

Innowacyjny Design i Motywy Disneya
Nowy model Civi 4 Pro Disney Princess Edition zainspiruje się postaciami z klasycznych bajek Disneya, oferując specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika z motywami Disneya oraz dwa ekskluzywne znaki wodne do aparatu, nazwane "Królewna Śnieżka" i "Zła Królowa". Urządzenie zostanie wyposażone w ten sam zaawansowany sprzęt co standardowa wersja Civi 4 Pro, zapewniając jednocześnie wyjątkowe doznania estetyczne dzięki motywom Disneya.

Specyfikacje Techniczne
Civi 4 Pro Disney Princess Edition będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8s Gen 3, który zapewni wysoką wydajność. Telefon będzie posiadał 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1236 x 2750 pikseli, z częstotliwością odświeżania 120 Hz i maksymalną jasnością 3000 nitów. Dzięki tym parametrom użytkownicy będą mogli cieszyć się niezwykle płynnym i jasnym obrazem.

Wyjątkowa Dostępność
Na razie wiadomo, że Xiaomi Civi 4 Pro Disney Princess Edition będzie dostępny wyłącznie na rynku chińskim. Premiera planowana jest na koniec czerwca 2024 roku, co zbiega się z obchodami 100-lecia Disneya, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego wydania​


Nowości w Świecie Telefonów Komórkowych

comments powered by Disqus